Notebook HP ProBook 650 G1 | bronze
Notebook HP ProBook 650 G1 | bronze
i5-4200M | 8GB DDR3 | 120GB SSD | DVD-ROM | 15,6″ | 1920 x 1080 (Full HD) | NumPad | Webcam | HD 4600 | Win 10 Pro | Bronze
€241.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-4200M |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR3 |
| SSD | 120GB |
| Optická mechanika | DVD-ROM |
| Uhlopriečka displeja | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Numerická klávesnica | Numerická klávesnica |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 4600 |
| Zvuková karta | SOUND |
| Sieťová karta | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, D-Sub (VGA), DP, Jack, COM |
| Čítačka pamäťových kariet | SD |
| Touchpad | Áno |
| Dokovací port | Áno |
| Trieda | Bronze |
| Rad procesora | Intel Core i5 |




