Notebook Lenovo ThinkPad L380 | silver
Notebook Lenovo ThinkPad L380 | silver
i5-8250U | 8GB DDR4 | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 13,3″ | 1366 x 768 | Webcam | UHD 620 | Win 10 Pro | HDMI | Silver
€409.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-8250U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 |
| Bluetooth | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | UHD 620 |
| Sieťová karta | LAN 1G |
| Operačný systém | USB 3.0 |
| Konektory externé | HDMI, Jack, špeciálny konektor micro Ethernet, USB Type-C |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD |
| Trackpoint | Trackpoint |
| Trieda | Silver |
| Procesorová rodina | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 8. Generácia |




