Notebook Dell Latitude 5285 2-in-1 convertible | bronze
Notebook Dell Latitude 5285 2-in-1 convertible | bronze
i5-7300U | 8GB LPDDR3 Onboard | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 12,3″ | 1920 x 1280 | Webcam | HD 620 | Win 10 Pro | Bronze | IPS | Touchscreen
€392.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-7300U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB LPDDR3 Onboard |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 12,3" (31,2 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1280 |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 620 |
| Operačný systém | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, USB Type-C 3.1 |
| Trieda | Bronze |
| Technológia | IPS |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 7. Generácia |
| Typ pamäte RAM | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM | 8GB |




