Notebook Dell Latitude 7490 | gold
Notebook Dell Latitude 7490 | gold
i5-7300U | 32GB DDR4 | 512GB SSD | NO ODD | 14″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | UHD 620 | Win 10 Pro | HDMI | Gold
€459.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-7300U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 32GB DDR4 |
| SSD | 512GB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | UHD 620 |
| Operačný systém | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, LAN, Jack, USB Type-C 3.1 |
| Čítačka pamäťových kariet | 3 in 1 |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Trieda | Gold |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 7. Generácia |
| RAM NB type | DDR4 |
| RAM size | 32GB |




