Notebook HP EliteBook 830 G8 | Bronze
Notebook HP EliteBook 830 G8 | Bronze
i5-1145G7 | 8GB DDR4 | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 13,3″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | Intel Iris Xe | Windows 11 Pro | HDMI 2.0 | Bronze | IPS | 11. Generation | DDR4 | 8GB
€559.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-1145G7 |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | Intel Iris Xe |
| Zvuková karta | LAN 1G |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | LAN, Jack, USB 3.2, USB Type-C with Thunderbolt 4, HDMI 2.0 |
| Touchpad | Áno |
| Trieda | Bronze |
| Technológia | IPS |
| Rad procesora | Intel Core i5 |




