Notebook Lenovo ThinkPad T430s | silver
Notebook Lenovo ThinkPad T430s | silver
i5-3320M | 8GB DDR3 | 128GB SSD | DVD-RW | 14″ | 1366 x 768 | Webcam | HD 4000 | Win 10 Pro | Silver
€345.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-3320M |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR3 |
| SSD | 128GB |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 4000 |
| Čipset základnej dosky | QM77 |
| Zvuková karta | LAN 1G |
| Operačný systém | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 2.0, USB 3.0, D-Sub (VGA), mini DP, LAN, Jack |
| Čítačka pamäťových kariet | 4 in 1 |
| Touchpad | Áno |
| Trackpoint | Áno |




