Notebook Apple MacBook Pro 13″ A1706 late 2017 (EMC 3163) | bronze
Notebook Apple MacBook Pro 13″ A1706 late 2017 (EMC 3163) | bronze
i5-7267U | 16GB LPDDR3 Onboard | 480GB SSD | 13,3″ | 2560 x 1600 | Webcam | Iris Plus 650 | Bronze | Retina IPS
€659.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-7267U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB LPDDR3 Onboard |
| SSD | 480GB |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1600 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | Iris Plus 650 |
| Konektory externé | Jack, Bronze |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Displej | Retina IPS |
| Generácia procesorov | 7. Generácia |




