Notebook Apple MacBook Pro 13″ A1989 2018 Space grey (EMC 3214) | silver
Notebook Apple MacBook Pro 13″ A1989 2018 Space grey (EMC 3214) | silver
i7-8559U | 16GB LPDDR3 Onboard | 512GB (M.2) SSD | 13,3″ | 2560 x 1600 | Webcam | Iris Plus 655 | macOS | Silver | Retina IPS | DDR3 | 16GB
€899.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-8559U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB LPDDR3 Onboard |
| SSD | 512GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1600 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | Iris Plus 655 |
| Operačný systém | macOS |
| Konektory externé | USB Type-C with Thunderbolt 3 |
| Trieda | Silver |
| Rad procesora | Intel Core i7 |
| Displej | Retina IPS |
| Generácia procesorov | 8. Generácia |
| Typ pamäte RAM | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM | 16GB |




