Notebook Apple MacBook Pro 15″ A1707 late 2016 Space Grey (EMC 3072) | bronze
Notebook Apple MacBook Pro 15″ A1707 late 2016 Space Grey (EMC 3072) | bronze
i7-6920HQ | 16GB LPDDR3 Onboard | 512GB (M.2) SSD | 15,4″ | 2880 x 1800 | Webcam | Radeon Pro 460 | Bronze | Retina IPS | 6. Generation | DDR3 | 16GB
€559.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-6920HQ |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB LPDDR3 Onboard |
| SSD | 512GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja | 15,4" palcová |
| Rozlíšenie displeja | 2880 x 1800 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | Radeon Pro 460 |
| Konektory externé | Jack, Bronze |
| Rad procesora | Intel Core i7 |
| Displej | Retina IPS |
| Generácia procesorov | 6. Generácia |
| Typ pamäte RAM | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM | 16GB |




