Notebook Apple MacBook Pro 15″ A1990 2018 Space Grey (EMC 3215) | Bronze
Notebook Apple MacBook Pro 15″ A1990 2018 Space Grey (EMC 3215) | Bronze
i7-8750H | 16GB DDR4 | 256GB (M.2) SSD | 15,4″ | 2880 x 1800 | Webcam | Radeon Pro 555X | UHD 630 | macOS | Bronze | Retina IPS | DDR4 | 16GB
€669.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-8750H |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja | 15,4" palcová |
| Rozlíšenie displeja | 2880 x 1800 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | Radeon Pro 555X, UHD 630 |
| Operačný systém | Jack |
| Konektory externé | USB Type-C with Thunderbolt 3 |
| Trieda | Bronze |
| Rad procesora | Intel Core i7 |
| Displej | Retina IPS |
| Generácia procesorov | 8. Generácia |
| Typ pamäte RAM | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM | 16GB |




