Notebook Fujitsu LifeBook E744 | bronze
Notebook Fujitsu LifeBook E744 | bronze
i5-4300M | 8GB DDR3 | 240GB SSD | DVD-RW | 14″ | 1600 x 900 | HD 4600 | Win 10 Pro | Bronze
€184.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-4300M |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR3 |
| SSD | 240GB |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1600 x 900 |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Nie |
| Grafická karta | HD 4600 |
| Zvuková karta | SOUND |
| Sieťová karta | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 2.0, USB 3.0, D-Sub (VGA), DP, LAN, Jack |
| Čítačka pamäťových kariet | SD |
| Touchpad | Áno |
| SmartCard reader | Áno |
| Trieda | Bronze |




