Notebook HP EliteBook x360 1030 G2 | bronze
Notebook HP EliteBook x360 1030 G2 | bronze
i5-7300U | 16GB DDR4 | 512GB (M.2) SSD | NO ODD | 13,3″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | HD 620 | Win 10 Pro | HDMI | Bronze | Touchscreen
€349.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-7300U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 512GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 620 |
| Zvuková karta | SOUND |
| Operačný systém | HDMI |
| Konektory externé | Jack, USB 3.1, USB Type-C with Thunderbolt |
| Trieda | Bronze |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 7. Generácia |




