Notebook Lenovo ThinkPad L570 | silver
Notebook Lenovo ThinkPad L570 | silver
i5-7200U | 16GB DDR4 | 512GB (M.2) SSD | NO ODD | 15,6″ | 1366 x 768 | NumPad | Webcam | HD 620 | Win 10 Pro | Silver
€359.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-7200U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 512GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 |
| Wi-Fi | Áno |
| Numerická klávesnica | Numerická klávesnica |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 620 |
| Zvuková karta | LAN 1G |
| Operačný systém | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, D-Sub (VGA), mini DP, LAN, Jack |
| Čítačka pamäťových kariet | 4 in 1 |
| Touchpad | Áno |
| Trieda | Silver |
| Rad procesora | Intel Core i5 |




