Notebook Lenovo ThinkPad T440 | Bronze
Notebook Lenovo ThinkPad T440 | Bronze
i5-4300U | 8GB LPDDR3 Onboard | 120GB SSD | NO ODD | 14,1″ | 1366 x 768 | Webcam | HD 4400 | Win 10 Pro | Bronze | DDR3 | 8GB
€169.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-4300U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB LPDDR3 Onboard |
| SSD | 120GB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14,1" (35,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 4400 |
| Zvuková karta | LAN 1G |
| Operačný systém | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, D-Sub (VGA), mini DP, LAN, Jack |
| Čítačka pamäťových kariet | 4 in 1 |
| Touchpad | Áno |
| Trackpoint | Trackpoint |
| 3g modem | Áno |




