Notebook Lenovo ThinkPad X280 | Silver
Notebook Lenovo ThinkPad X280 | Silver
i5-8250U | 8GB DDR4 | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 12,5″ | 1366 x 768 | Webcam | UHD 620 | Windows 11 Pro | HDMI | Silver | DDR4 | 8GB | 4G Modem
€219.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-8250U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 12,5" (31,7 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | UHD 620 |
| Zvuková karta | SOUND |
| Sieťová karta | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, HDMI, mini DP, LAN, Jack |
| Čítačka pamäťových kariet | 4 in 1 |
| Touchpad | Áno |
| Trackpoint | Trackpoint |
| Dokovací port | Áno |
| Trieda | Silver |




