Notebook Apple MacBook Pro 15″ A1286 mid 2012 (EMC 2556) | bronze
Notebook Apple MacBook Pro 15″ A1286 mid 2012 (EMC 2556) | bronze
i7-3615QM | 4GB DDR3 | 120GB SSD | DVD-RW | 15,4″ | 1680 x 1050 | Webcam | HD 4000 | GT 650M | Bronze
€325.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-3615QM |
|---|---|
| Pamäť RAM | 4GB DDR3 |
| SSD | 120GB |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Uhlopriečka displeja | 15,4" palcová |
| Rozlíšenie displeja | 1680 x 1050 |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 4000, GT 650M |
| Konektory externé | USB 3.0, Jack, Thunderbolt |
| Čítačka pamäťových kariet | SDXC |
| Trieda | Bronze |
| Rad procesora | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov | 3. Generácia |
| Typ pamäte RAM | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM | 4GB |




