Notebook Dell Latitude 7480 Teal Blue | silver
Notebook Dell Latitude 7480 Teal Blue | silver
i7-7600U | 16GB DDR4 | 240GB SSD | NO ODD | 14″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | HD 620 | Win 10 Pro | HDMI | Silver | Teal Blue
€409.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-7600U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 240GB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 620 |
| Operačný systém | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, LAN, Jack, USB Type-C (3.1) |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD |
| Trieda | Silver |
| Procesorová rodina | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov | 7. Generácia |
| Farba | Teal Blue |




