Notebook HP EliteBook Folio 1040 G2 | silver
Notebook HP EliteBook Folio 1040 G2 | silver
i7-5600U | 8GB DDR3 | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 14″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | HD 5500 | Win 10 Pro | Silver | 5. Generation
€249.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-5600U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR3 |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 5500 |
| Zvuková karta | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, DP, Jack |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD, SD |
| Backlight keyboard | Áno |
| Touchpad | Áno |
| SmartCard reader | Áno |
| Dokovací port | Áno |
| Trieda | Silver |




