Notebook HP Spectre 13 x2 Pro | silver
Notebook HP Spectre 13 x2 Pro | silver
i5-4202Y | 4GB LPDDR3 Onboard | 240GB SSD | NO ODD | 13,3″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | HD 4200 | Win 10 Pro | HDMI | Silver | Touchscreen
€269.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-4202Y |
|---|---|
| Pamäť RAM | 4GB LPDDR3 Onboard |
| SSD | 240GB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 4200 |
| Operačný systém | Win 10 Pro |
| Konektory externé | HDMI, Jack |
| Trieda | Silver |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 4. Generácia |




