Notebook Lenovo ThinkPad T480 | silver
Notebook Lenovo ThinkPad T480 | silver
i5-8350U | 16GB DDR4 | 500GB (M.2) SSD | NO ODD | 14″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | UHD 620 | Windows 11 Pro | HDMI | Silver | Touchscreen | DDR4 | 16GB
€399.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-8350U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 500GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | UHD 620 |
| Zvuková karta | LAN 1G |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, HDMI, LAN, Jack, USB Type-C with Thunderbolt 3, USB Type-C |
| Čítačka pamäťových kariet | 4 in 1 |
| Touchpad | Áno |
| Trackpoint | Trackpoint |




