Počítač TERRA 5000 SFF | silver
Počítač TERRA 5000 SFF | silver
SFF | i5-4440 | 4GB DDR3 | 120GB SSD | DVD-RW | Intel HD | Win 10 Pro | Silver
€129.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Prevedenie skrinky | SFF |
|---|---|
| Procesor | i5-4440 |
| Pamäť RAM | 4GB DDR3 |
| SSD | 120GB |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Grafická karta | Intel HD |
| Operačný systém | Win 10 Pro |
| Konektory interné | PCIe x16, PCIe x1 |
| Konektory externé | USB 2.0, DVI, Jack, PS/2 Combo |
| Čítačka pamäťových kariet | 10 in 1 |
| Trieda | Silver |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 4. Generácia |
| Typ pamäte RAM | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM | 4GB |




