Smartphone Apple iPhone XR Blue 64GB | bronze
Smartphone Apple iPhone XR Blue 64GB | bronze
6,1″ | 1792 x 828 | iOS | 64 GB | Bronze | A12 Bionic 2.49 Ghz | Liquid Retina HD | 3GB
€299.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Uhlopriečka displeja | 6,1" |
|---|---|
| Rozlíšenie displeja | 1792 x 828 |
| Operačný systém | iOS |
| Pamäť | 64 GB |
| Trieda | Bronze |
| Procesor | A12 Bionic 2.49 Ghz |
| Displej | Liquid Retina HD |
| RAM | 3GB |




