Smartphone Samsung Galaxy S10e Prisma Black 128GB (SM-G970F) | Silver
Smartphone Samsung Galaxy S10e Prisma Black 128GB (SM-G970F) | Silver
5,8″ | 1080 x 2020 | Android | 128 GB | Silver | Exynos 9820 Octa (8 nm) | Super AMOLED | 6GB
€149.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Uhlopriečka displeja | 5,8" |
|---|---|
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2020 |
| Operačný systém | Android |
| Pamäť | 128 GB |
| Trieda | Silver |
| Procesor | Exynos 9820 Octa (8 nm) |
| Displej | Super AMOLED |
| RAM | 6GB |




