Notebook ASUS Chromebook Flip C434T | silver
Notebook ASUS Chromebook Flip C434T | silver
Core m3-8100Y | 4GB LPDDR3 Onboard | 64GB (eMMC) SSD | NO ODD | 14″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | HD 615 | Chrome OS | Silver | IPS | Touchscreen | 45W | 15V / 3A
€275.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | Core m3-8100Y |
|---|---|
| Pamäť RAM | 4GB LPDDR3 Onboard |
| SSD | 64GB (eMMC) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 615 |
| Zvuková karta | SOUND |
| Sieťová karta | Chrome OS |
| Konektory externé | Jack, USB 3.2, USB Type-C |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD |
| Touchpad | Áno |
| Trieda | Silver |
| Technológia | IPS |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Rad procesora | Intel Core i3 |
| Generácia procesorov | 8. Generácia |




