Notebook Dell ChromeBook 13 3380 | bronze

Notebook Dell ChromeBook 13 3380 | bronze
Celeron 3855u | 4GB DDR3 | 32GB (eMMC) SSD | NO ODD | 13,3″ | 1366 x 768 | Webcam | Intel HD | Chrome OS | HDMI | Bronze | DDR3 | 4GB
€79.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | Celeron 3855u |
|---|---|
| Pamäť RAM | 4GB DDR3 |
| SSD | 32GB (eMMC) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | Intel HD |
| Zvuková karta | Chrome OS |
| Konektory externé | HDMI, Jack, USB 3.1 |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD |
| Touchpad | Áno |
| Trieda | Bronze |
| Rad procesora | Intel Celeron |
| Typ pamäte RAM | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM | 4GB |



