Notebook HP x360 310 G2 | silver
Notebook HP x360 310 G2 | silver
Pentium N3700 | 4GB LPDDR3 Onboard | 128GB SSD | 11,6″ | 1366 x 768 | Webcam | HD 505 | Win 10 Pro | HDMI | Silver | Touchscreen
€154.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | Pentium N3700 |
|---|---|
| Pamäť RAM | 4GB LPDDR3 Onboard |
| SSD | 128GB |
| Uhlopriečka displeja | 11,6" (29,4 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 505 |
| Zvuková karta | SOUND |
| Operačný systém | USB 2.0 |
| Konektory externé | USB 3.0, HDMI, LAN, Jack |
| Trieda | Silver |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Rad procesora | Intel Pentium Processor |




