Notebook Dell Latitude 5520 | silver
Notebook Dell Latitude 5520 | silver
i5-1135G7 | 8GB DDR4 | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 15,6″ | 1920 x 1080 (Full HD) | NumPad | Webcam | Intel Iris Xe | Windows 11 Pro | HDMI | Silver | IPS | 11. Generation | 65W | 20V / 3.25A | Type-C | DDR4 | 8GB
€729.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-1135G7 |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Numerická klávesnica | Numerická klávesnica |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | SOUND |
| Sieťová karta | LAN 1G |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, HDMI, LAN, Jack, USB Type-C |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD |
| SmartCard reader | Áno |
| Trieda | Silver |




