Počítač Apple Mac Mini A1347 late 2012 (EMC 2570) | silver
Počítač Apple Mac Mini A1347 late 2012 (EMC 2570) | silver
MINI PC | i5-3210M | 8GB DDR3 | 240GB SSD | NO ODD | HD 4000 | HDMI | Silver | DDR3 | 8GB
€149.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Prevedenie skrinky | MINI PC |
|---|---|
| Procesor | i5-3210M |
| Pamäť RAM | 8GB DDR3 |
| SSD | 240GB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Grafická karta | HD 4000 |
| Zvuková karta | SOUND |
| Sieťová karta | LAN 1G |
| Konektory externé | HDMI, Jack, LAN, Thunderbolt 2 |
| Čítačka pamäťových kariet | SDXC |
| Trieda | Silver |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 3. Generácia |
| RAM PC type | DDR3 |
| RAM size | 8GB |




