Server HP Proliant DL380 G7 | Silver
Server HP Proliant DL380 G7 | Silver
Xeon E5645 | 12GB DDR3 | 300GB SAS HDD 3,5″ | DVD-RW | ES1000 | Silver | 750W PSU
€359.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | Xeon E5645 |
|---|---|
| Pamäť RAM | 12GB DDR3 |
| Pevný disk 3,5" | 300GB SAS |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Grafická karta | ES1000 |
| Konektory externé | USB 2.0, D-Sub, LAN, Serial (RS-232) port |
| Trieda | Silver |
| Rad procesora | 750W PSU |
| Typ pamäte RAM | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM | 12GB |




