Smartphone Apple iPhone SE 2020 (2nd Gen) Black 64GB | Silver
Smartphone Apple iPhone SE 2020 (2nd Gen) Black 64GB | Silver
4,7″ | 1334 x 750 | iOS | 64 GB | Silver | A13 Bionic 2.66 Ghz | Retina IPS | 4GB
€256.00 - s DPH
2 na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Uhlopriečka displeja | 4,7" |
|---|---|
| Rozlíšenie displeja | 1334 x 750 |
| Operačný systém | iOS |
| Pamäť | 64 GB |
| Trieda | Silver |
| Procesor | A13 Bionic 2.66 Ghz |
| Displej | Retina IPS |
| RAM | 4GB |




