Tablet Apple iPad Mini 4 (2015) Space Grey 32GB | silver
Tablet Apple iPad Mini 4 (2015) Space Grey 32GB | silver
A8 | 7,9″ | 2048 x 1536 | iOS | 32 GB | Silver | 2GB
€239.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | A8 |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 7,9" |
| Rozlíšenie displeja | 2048 x 1536 |
| Wi-Fi | Áno |
| Operačný systém | iOS |
| Pamäť | 32 GB |
| Trieda | Silver |
| RAM | 2GB |




