Notebook Dell Latitude 3350 | bronze
Notebook Dell Latitude 3350 | bronze
i3-5005U | 4GB DDR3 | 240GB SSD | NO ODD | 13,3″ | 1366 x 768 | Webcam | HD 5500 | Win 10 Pro | HDMI | Bronze | 5. Generation
€138.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i3-5005U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 4GB DDR3 |
| SSD | 240GB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 5500 |
| Zvuková karta | SOUND |
| Sieťová karta | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, HDMI, mini DP, LAN |
| Čítačka pamäťových kariet | 4 in 1 |
| Trieda | Bronze |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 5. Generácia |




