Notebook Dell Latitude 7370 | silver
Notebook Dell Latitude 7370 | silver
m7-6Y75 | 16GB LPDDR3 Onboard | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 13,3″ | 3200 x 1800 | Webcam | HD 515 | Win 10 Pro | Silver | Touchscreen | DDR3 | 16GB
€365.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | m7-6Y75 |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB LPDDR3 Onboard |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 3200 x 1800 |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 515 |
| Operačný systém | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, Jack, USB Type-C with Thunderbolt 3, USB Type-C |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD |
| Touchpad | Áno |
| Trieda | Silver |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Rad procesora | Intel Core m7 |
| Generácia procesorov | 7. Generácia |
| Typ pamäte RAM | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM | 16GB |




