Notebook Dell Latitude 7370 | silver
Notebook Dell Latitude 7370 | silver
m5-6Y54 | 8GB DDR3 | 128GB SSD | NO ODD | 13,3″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | HD 515 | Win 10 Pro | Silver | 6. Generation
€239.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | m5-6Y54 |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR3 |
| SSD | 128GB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 515 |
| Operačný systém | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, Jack, USB Type-C with Thunderbolt 3 |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD |
| Touchpad | Áno |
| Trieda | Silver |
| Procesorová rodina | Intel Core m5 |
| Generácia procesorov | 6. Generácia |




