Notebook Dell Latitude 7410 2-in-1 | gold

Notebook Dell Latitude 7410 2-in-1 | gold
i7-10610U | 32GB LPDDR4 Onboard | 512GB (M.2) SSD | NO ODD | 14″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | Intel UHD | Windows 11 Pro | HDMI 2.0 | Gold | Touchscreen
€659.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-10610U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 32GB LPDDR4 Onboard |
| SSD | 512GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | Intel UHD |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | Jack, USB Type-C 3.2, HDMI 2.0 |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD |
| Trieda | Gold |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Rad procesora | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov | 10. Generácia |



