Notebook Dell Latitude E7470 | silver
Notebook Dell Latitude E7470 | silver
i7-6600U | 16GB DDR4 | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 14″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | HD 520 | Win 10 Pro | HDMI | Silver | 6. Generation
€305.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-6600U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 520 |
| Operačný systém | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, mini DP, LAN, Jack |
| Trieda | Silver |
| Procesorová rodina | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov | 6. Generácia |




