Notebook Dell Precision 7530 | Bronze
Notebook Dell Precision 7530 | Bronze
i7-8850H | 32GB DDR4 | 512GB (M.2) SSD | NO ODD | 15,6″ | 1920 x 1080 (Full HD) | NumPad | Webcam | Quadro P1000 4GB | Windows 11 Pro | HDMI | Bronze | DDR4 | 32GB
€749.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-8850H |
|---|---|
| Pamäť RAM | 32GB DDR4 |
| SSD | 512GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Numerická klávesnica | Numerická klávesnica |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | Quadro P1000 4GB |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | mini DP, LAN, Jack, USB 3.1, USB Type-C with Thunderbolt 3 |
| Čítačka pamäťových kariet | 3 in 1 |
| SmartCard reader | Áno |
| Trieda | Bronze |
| Rad procesora | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov | 8. Generácia |
| Typ pamäte RAM | DDR4 |




