Notebook Dell Precision 7550 | silver
Notebook Dell Precision 7550 | silver
Xeon W-10855M | 64GB DDR4 | 2TB SSD | NO ODD | 15,6″ | 1920 x 1080 (Full HD) | NumPad | Webcam | UHD 630 | Quadro RTX 3000 6GB | Win 10 Pro | HDMI 2.0 | Silver | DDR4 | 64GB
€1699.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | Xeon W-10855M |
|---|---|
| Pamäť RAM | 64GB DDR4 |
| SSD | 2TB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Numerická klávesnica | Numerická klávesnica |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | UHD 630, Quadro RTX 3000 6GB |
| Operačný systém | mini DP |
| Konektory externé | LAN, Jack, USB 3.1, Thunderbolt 3, HDMI 2.0 |
| Čítačka pamäťových kariet | 3 in 1 |
| Trieda | Silver |
| Rad procesora | Intel Xeon |
| Typ pamäte RAM | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM | 64GB |




