Notebook Dell Precision 7720 | bronze
Notebook Dell Precision 7720 | bronze
i7-7820HQ | 32GB DDR4 | 512GB SSD | NO ODD | 17,3″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | HD 630 | Quadro P3000 6GB | Win 10 Home | HDMI | Bronze
€779.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-7820HQ |
|---|---|
| Pamäť RAM | 32GB DDR4 |
| SSD | 512GB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 17,3" (43,9 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 630, Quadro P3000 6GB |
| Operačný systém | Win 10 Home |
| Konektory externé | HDMI, mini DP, LAN, Jack, USB Type-C with Thunderbolt 3 |
| Čítačka pamäťových kariet | 3 in 1 |
| Touchpad | Áno |
| Trackpoint | Trackpoint |
| Fingerprint reader | Áno |
| SmartCard reader | Áno |
| Trieda | Bronze |




