Notebook Fujitsu Celsius H760 | silver
Notebook Fujitsu Celsius H760 | silver
i7-6820HQ | 16GB DDR4 | 480GB SSD | DVD-RW | 15,6″ | 1920 x 1080 (Full HD) | NumPad | Webcam | HD 530 | Quadro M2000M 4GB | Win 10 Pro | Silver | 6. Generation
€619.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-6820HQ |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 480GB |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Uhlopriečka displeja | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Wi-Fi | Áno |
| Numerická klávesnica | Numerická klávesnica |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 530, SOUND |
| Sieťová karta | LAN 1G |
| Operačný systém | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 2.0, USB 3.0, D-Sub (VGA), DP, Jack, USB Type-C (3.1) |
| Čítačka pamäťových kariet | SD |
| Touchpad | Áno |




