Notebook HP ProBook 450 G5 | silver
Notebook HP ProBook 450 G5 | silver
i7-8550U | 8GB DDR4 | 256GB (M.2) SSD | 15,6″ | 1920 x 1080 (Full HD) | NumPad | Webcam, HD | UHD 620 | Windows 11 Pro | HDMI | Silver
€429.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-8550U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Numerická klávesnica | Numerická klávesnica |
| Webcam | Webcam, HD |
| Grafická karta | UHD 620 |
| Sieťová karta | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | USB 2.0, USB 3.0, HDMI, D-Sub (VGA), LAN, Jack, USB Type-C 3.1 |
| Čítačka pamäťových kariet | 4 in 1 |
| Touchpad | Áno |
| Trieda | Silver |




