Notebook HP ProBook 640 G1 | bronze
Notebook HP ProBook 640 G1 | bronze
i5-4200M | 8GB DDR3 | 240GB SSD | NO ODD | 14″ | 1366 x 768 | Webcam | HD 4600 | Win 10 Pro | Bronze | DDR3 | 8GB
€199.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-4200M |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR3 |
| SSD | 240GB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 4600 |
| Zvuková karta | SOUND |
| Sieťová karta | LAN 1G |
| Operačný systém | USB 3.0 |
| Konektory externé | D-Sub (VGA), DP, Jack |
| Čítačka pamäťových kariet | SD |
| Touchpad | Áno |
| Dokovací port | Áno |
| Trieda | Bronze |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 4. Generácia |
| Typ pamäte RAM | DDR3 |




