Notebook Huawei MateBook D 14 | silver
Notebook Huawei MateBook D 14 | silver
i3-10110U | 8GB LPDDR4 Onboard | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 14″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | Intel UHD | Windows 11 Pro | HDMI | Silver | IPS | Boxed | DDR4 | 8GB
€379.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i3-10110U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB LPDDR4 Onboard |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | Intel UHD |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | USB 2.0, HDMI, Jack, USB Type-C |
| Trieda | Silver |
| Technológia | IPS |
| Rad procesora | Intel Core i3 |
| Generácia procesorov | 10. Generácia |
| Boxed | Boxed |
| Typ pamäte RAM | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM | 8GB |




