Notebook Lenovo ThinkPad T495 | Silver
Notebook Lenovo ThinkPad T495 | Silver
AMD Ryzen 5 pro 3500u | 8GB DDR4 | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 14″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | Radeon Vega Graphics | Windows 11 Pro | HDMI 2.0 | Silver | IPS | DDR4 | 8GB
€349.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | AMD Ryzen 5 pro 3500u |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | Radeon Vega Graphics |
| Zvuková karta | SOUND |
| Sieťová karta | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | LAN, Jack, USB Type-C 3.1, USB 3.1, Mini RJ45, HDMI 2.0 |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD |
| Dokovací port | Áno |
| Trieda | Silver |
| Technológia | IPS |




