Notebook Lenovo ThinkPad T560 | Bronze
Notebook Lenovo ThinkPad T560 | Bronze
i7-6500U | 8GB DDR3 | 240GB SSD | NO ODD | 15,6″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam, HD | HD 520 | Win 10 Pro | HDMI | Bronze | 6. Generation | DDR3 | 8GB
€289.00 - s DPH
1 na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-6500U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR3 |
| SSD | 240GB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam, HD |
| Grafická karta | HD 520 |
| Zvuková karta | SOUND |
| Operačný systém | USB 3.0 |
| Konektory externé | HDMI, mini DP, LAN, Jack |
| Čítačka pamäťových kariet | 4 in 1 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Trieda | Bronze |
| Generácia procesorov | 6. Generácia |
| Typ pamäte RAM | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM | 8GB |




