Notebook Lenovo ThinkPad T590 | gold
Notebook Lenovo ThinkPad T590 | gold
i5-8365U | 16GB DDR4 | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 15,6″ | 1920 x 1080 (Full HD) | NumPad | Webcam | UHD 620 | Windows 11 Pro | HDMI | HU keyboard | Gold
€459.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-8365U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Numerická klávesnica | Numerická klávesnica |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | SOUND |
| Sieťová karta | LAN 1G |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | HDMI, LAN, Jack, USB 3.1, USB Type-C with Thunderbolt 3, USB Type-C |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD |
| Trackpoint | Trackpoint |




