Počítač Lenovo ThinkCentre P520c Workstation | silver
Počítač Lenovo ThinkCentre P520c Workstation | silver
TOWER | Xeon W-2133 (6C) | 64GB DDR4 | 512GB (M.2) + 512GB (M.2) SSD | DVD-RW | Quadro P4000 8GB | Windows 11 Pro | Silver | DDR4 | 64GB
€999.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Prevedenie skrinky | TOWER |
|---|---|
| Procesor | Xeon W-2133 (6C) |
| Pamäť RAM | 64GB DDR4 |
| SSD | 512GB (M.2) + 512GB (M.2) |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Grafická karta | Quadro P4000 8GB |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | USB 2.0, USB 3.0, DVI, Jack, LAN |
| Trieda | Silver |
| Rad procesora | Intel Xeon |
| Generácia procesorov | 2. Generácia |
| Typ pamäte RAM | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM | 64GB |




