Notebook HP ProBook 440 G5 | bronze
Notebook HP ProBook 440 G5 | bronze
i3-7100U | 8GB DDR4 | 120GB SSD | NO ODD | 14″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | HD 620 | Win 10 Pro | HDMI | Bronze
€249.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i3-7100U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| SSD | 120GB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 620 |
| Zvuková karta | SOUND |
| Sieťová karta | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, HDMI, D-Sub (VGA), LAN, Jack, USB Type-C |
| Čítačka pamäťových kariet | 3 in 1 |
| Touchpad | Áno |
| Trieda | Bronze |
| Procesorová rodina | Intel Core i3 |




