Notebook Fujitsu LifeBook E546 | bronze
Notebook Fujitsu LifeBook E546 | bronze
i5-6300U | 16GB DDR4 | 256GB SSD | NO ODD | 14″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | HD 520 | Win 10 Pro | Bronze | 6. Generation
€279.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-6300U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 520 |
| Zvuková karta | SOUND |
| Sieťová karta | Win 10 Pro |
| Konektory externé | USB 3.0, D-Sub (VGA), DP, LAN, Jack |
| Čítačka pamäťových kariet | SD |
| Touchpad | Áno |
| Trieda | Bronze |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 6. Generácia |




