Notebook Apple MacBook Air 13″ A1466 mid 2013 (EMC 2632) | bronze
Notebook Apple MacBook Air 13″ A1466 mid 2013 (EMC 2632) | bronze
i5-4250U | 8GB DDR3 | 240GB SSD | 13,3″ | 1440 x 900 | Webcam | HD 5000 | Bronze
€359.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i5-4250U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR3 |
| SSD | 240GB |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1440 x 900 |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam |
| Grafická karta | HD 5000 |
| Konektory externé | USB 3.0, Jack, SDXC |
| Trieda | Bronze |
| Procesorová rodina | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 4. Generácia |




